Новий рік для дітей в зоні АТО

ДОПОМОГТИ ЗАРАЗ


           Місяць тому колектив БО ВУФ Територія Добра поставив собі дуже амбіційну ціль — 400 подарунків для дітей що проживають на лінії фронту. Спочатку планувалось що подарунок буде складатись з набору цукерок, згущеного молока, дитячого блокнотика,та фломастерів. Але згодом до проекту долучилось багато людей і вміст коробки значно збільшився.
Хочемо подякувати: Игорь Кононенко (Igor Kononenko), який перший підтримав наш проект та надав 400 солодких наборів цукерок «Рошен», величезна подяка МБФ «Українська Біржа Благодійності» та Міжнародний Благодійний Фонд «Відродження» та особисто Yevhen Bystrytsky за зібрані та надані кошти. Щира подяка Алла Шлапак за придбані 400 банок згущеного молока та 400 наборів фломастерів. Величезна подяка компанії Персоннель та особисто Александр Голушко який в останній день зробив переказ коштів — чим ще збільшив вміст подарункового набору.
Дякуємо Vadym Denysenko та Виктория Савченко (Victoria Chebotariova) за кошти на дорогу. Подяка Iurii Tyra та Саша Степаныч, за швидку та безпечну доставку подарунків та нашого колективу в зону АТО та звідти. Подяка нашим військовим з 58 бригади за супровід та прекрасну промову на святі, а саме Сергей Варакин та Александр Ермошин . Також дякуємо Оксана Иванова (Oksana Ivanova) та Людмила Дараган (Ludmila Daragan)за інформаційну підтримку. А тепер найголовніше — нам вдалось подарувати дітям справжню Новорічну казку! Посмішка та радість дітей це найвища плата за нашу роботу. Хоча ми зараз і не можемо подарувати їм мир, али ми змогли подарувати відчуття тепла та любові. Дякуємо усім усім нашим чарівникам та чарівницям!
Але на цьому ми не зупинимось! За два тижні ми запускаємо проект «Вітаміни та засоби гігієни дітям в зону АТО», адже на власні очі ми побачили що в тих краях з магазинами біда, і фрукти придбати дуже важко. А дітям без вітамінів ніяк. Отож 1000 вітамінних наборів буде зібрано та доставлено діточкам. Але про це трохи пізніше. А зараз саме час переглянути фотографії свята яке влаштували ми з вами разом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.